Niedziela III Zwykła

  1. nawrocenie_sw_pawlaDzisiaj przeżywamy III Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.
  2. W poniedziałek przypada święto Nawrócenia św. Pawła, we wtorek wspominamy św. Tymoteusza i Tytusa, w środę bł. Jerzego Matulewicza, a w czwartek św. Tomasza z Akwinu.
  3. We wtorek zapraszamy na kolejne Czuwanie Rodzin. Rozpoczniemy Mszą o 17.00, po Mszy adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie, o 19.00 Różaniec, który zakończymy Apelem Jasnogórskim. Modlić się będziemy za rodziny, które żyją w rozłące, np. z powodu pracy, także za młodych, żyjących razem, by nie odwlekali zawarcia sakramentu małżeństwa.
  4. W środę Msza św. szkolna o 17.00. Po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
  5. W czwartek o 18.00 spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej na plebanii.
  6. W piątek Msza święta dla młodzieży.
  7. Również w piątek o 18.00, na plebanii, pierwsze spotkanie przed Pielgrzymką na Maltę. Mamy dobrą wiadomość, Biuro Pielgrzymkowe obniżyło cenę o 150 zł., (aktualna cena: 3 100 zł). Nadal gorąco zachęcamy do zapisywania się. Na najbliższym spotkaniu Biuro Pielgrzymkowe prosi o pierwszą zaliczkę (do 1 000 zł).
  8. Sakrament chrztu przyjął Adam Kurant. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.
  9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Borek z ul. Św. Jana.
  10. Wieczorny różaniec: pon. św. o. Pio /K. Rippel/; wt. Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/; śr. bł. Marii Merkert /M. Baron/; czw. MB Pocieszenia /G. Kinder/; pt. MB z Lourdes /H. Pawleta/.