Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

 1. Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla WszechświataKról. Jest to ostatnia Niedziela roku kościelnego. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00.
 2. W środę o 16.00 spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. O 17.00 Msza szkolna a po Mszy spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.
 3. W czwartek o 18.00 spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum.
 4. W piątek o 18.00 Msza młodzieżowa. Po Mszy próba chóru.
 5. W sobotę o 9.30 spotkanie LSO.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Podczas Nieszporów o 15.00 zostaną poświęcone wieńce adwentowe i lampiony roratnie.
 7. Zachęcamy do zapisywania się na planowaną w dniach 05 ? 12.06.2016 pielgrzymkę na Maltę. Bliższe informacje na stronie internetowej naszej parafii i w gablocie.
 8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów renowacji ambony, za liczny udział w Czuwaniu Rodzin i za posprzątanie naszego kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania naszej świątyni prosimy parafian z Borek, z ul. Jasnej: oraz z ul. Słowackiego. W przyszłą niedzielę członkowie Caritas przed kościołem będą zbierać ofiary na paczki świąteczne dla osób chorych i w podeszłym wieku.
 9. Polecamy Gościa Niedzielnego /dzisiaj z kalendarzem na przyszły rok/, i Małego Gościa Niedzielnego /z płytą z piosenkami roratnimi z ostatnich kilku lat/.
 10. W przyszłą sobotę o 9.30 spotkanie wszystkich Marianek. Chcemy przygotować stroiki adwentowe, które Marianki będą rozprowadzać przy wejściu do kościoła za dobrowolną ofiarę,na własne cele. Z góry dziękujemy.
 11. Wieczorny różaniec: pon: Zwiastowania NMP /M. Niekrawiec/, wt: św. Judy /E. Liguda/, śr: Tercjarze św. Franciszka, czw: bł. Marii Merkert /M. Baron/, pt: św. Antoniego /H. Firlus/.
 12. Do wieczności odszedł śp. Bogdan Juźwin ? l. 67. RIP
 13. Dzisiaj kolejny etap wyborów do Parafialnej Rady Duszpasterskiej. W gablotkach znajdziemy listy kandydatów wybranych przez parafian i zaakceptowanych przez ks. proboszcza. W przyszłą niedzielę każdy głosujący otrzyma jedną opieczętowaną kartę wyborczą, na której zaznaczy nazwisko tylko jednego kandydata. W ten sposób wyłonimy po dwóch członków Rady z każdej naszej wioski: Borki, Czarnowąsy, Krzanowice, Wróblin.