Niedziela IV Zwykła

  1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00 ku czci NSPJ.
  2. W poniedziałek obchodzić będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. będą sprawowane o 8:00, 9:30, 17:00 i 18:30. Podczas Mszy świętych pobłogosławimy gromnice, których światło ma nas strzec od nieszczęść. W tym dniu przypada również Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Kolekta w tym dniu przeznaczona będzie na Klasztory Klauzurowe.
  3. sw_blazejMsze św. będą już teraz odprawiane rano i wieczorem. We wtorek czcimy Św. Błażeja. Po rannej i wieczornej Mszy św, a także w środę po Mszy św. szkolnej będziemy udzielać błogosławieństwa św. Błażeja. W środę Msza szkolna o 17.00. Od 16.30 miesięczna spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów. Po Mszy szkolnej spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców. Spotkanie będzie połączone z pierwszą przymiarką strojów komunijnych. W czwartek o 18.00 spotkanie adeptów do bierzmowania z III klas gimnazjalnych.
  4. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W czwartek czcimy św. Agatę. Po Mszach błogosławieństwo chleba i wody.
  5. W piątek odwiedziny chorych o 8.00. O 18.00 Msza św. dla młodzieży i kandydatów do bierzmowania z klas II i III. Od 17.30 okazja do sakramentu pokuty. Po Mszy św. spotkanie YouCat.
  6. W sobotę na Mszę św. o 7.00 zapraszamy wszystkie Marianki. Przed Mszą św. będą Godzinki ku czci NMP. Również w sobotę o 6.00 rano pielgrzymka autokarowa Liturgicznej Służby Ołtarza do św. Faustyny w Krakowie – Łagiewnikach i Centrum Św. Jana Pawła II. Zbiórka na parkingu rano o 5:50. Powrót około godz. 22:00.
  7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Studziennej.
  8. Wieczorny różaniec: Pon. /17.00/ Bł. Czesława /D. Cebulla/, Wt. Ducha Świętego /E. Piontek/, Śr. Bł. Marii Merkert /M. Baron/, Czw. MB Pocieszenia /G. Kinder/, Pt. Św. Moniki /K. Niestrój/