III Niedziela Adwentu. Gaudete ? Radujcie się, bo Pan jest blisko

 1. Trzecia Niedziela AdwentuDzisiaj przeżywamy III Niedzielę Adwentu Gaudete ? Radujcie się, bo Pan jest blisko. Zapraszamy na Nieszpory o 15.00. Dzisiaj Czuwania przy wieńcu Adwentowym nie będzie. Również dzisiaj w Krakowie w Karmelu nasza parafianka s. Maria Samuela od Miłości Ukrzyżowanej (Ewa Taratuta) złoży wieczyste śluby zakonne. Polecamy s. Samuelę modlitwie Parafian. Dziękczynna Msza św. zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę o 9.30
 2. Roraty dla dzieci codziennie o 17.00, w sobotę o 8.00. Dla dorosłych w pon., śr. i pt. o 7.00. Zapraszamy dorosłych do rozbudzenia w sobie radości adwentowego oczekiwania. W tym tygodniu przypadają Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
 3. W poniedziałek po Roratach spotkanie adeptów do bierzmowania z II klas gimnazjalnych a we wtorek I klas gimnazjalnych.
 4. W piątek od 8.00 przedświąteczne odwiedziny chorych. Wieczorem po roratach spotkanie YuoCat i próba chóru.
 5. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów a o 10.00 nowo przyjętych ministrantów oraz kandydatów. Również o 10.00 spotkanie Marianek.
 6. W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na pokrycie kosztów odnowy prezbiterium naszego kościoła.
 7. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę do Italii w dniach 13.06 do 20.06.2015r. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc. Program w gablotce.
 8. Odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczną się w piątek 2 stycznia 2015r tylko w Czarnowąsach. Plan znajduje się na ostatniej stronie listu.
 9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę i z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP. Cieszymy się, że nasze Marianki złożyły swoje przyrzeczenia i życzymy im wytrwania. Dziękujemy ich Rodzicom. Również dziękujemy za zaproszenia na Wigilię do Wróblina i Krzanowic oraz za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9:00 do sprzątania prosimy Parafian z ul. Krzyżowej.
 10. Wieczorny Różaniec: Pon. 17.00 ? św. Rocha /E.Matysek/, Wt ? św. Józefa /M. Gallus/, Śr ? MB Królowej Aniołów /U. Czok/ i Niepok. Poczęcia NMP /O. Hanusik., Czw ? św. Elżbiety /O. Knietsch/, Pt ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/.
 11. Do wieczności odeszła śp. Anastazja Kasperek l. 72. RIP.