III Niedziela Wielkanocna

zmartwychwstanie1. Dzisiaj przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o 15.00. Nabożeństwa majowe w tygodniu po Mszy św. wieczornej a w sobotę po Mszy św. porannej. W poniedziałek o 19.00 spotkanie przed bierzmowaniem I klas gimnazjalnych

2. W ubiegły poniedziałek 34 gimnazjalistów z naszej parafii otrzymało przez ręce ks. Bp. Pawła Stobrawy Sakrament Bierzmowania. Dziękujemy im, ich rodzicom i świadkom. Zapraszamy wszystkich we wtorek o 18.00 do kościoła św. Anny na Mszę dziękczynną połączoną z uroczystym rozdaniem Świadectw Bierzmowania i powitania ich w naszej parafii. Wtorkowe wieczorne Msze św. odtąd sprawowane będą w kościele św. Anny. We wtorek kolejne Czuwanie Rodzin. Rozpoczniemy Mszą św. o 18.00. Po Mszy Adoracja. O 20.00 Różaniec, który zakończymy apelem Jasnogórskim. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian a szczególnie bierzmowanych w ub. tygodniu oraz ich rodziców i świadków. Czuwanie pragniemy ofiarować w int. żywej wiary dla bierzmowanych i ich rodzin, a także podziękować Panu Bogu za dar Świętych Papieży Jana Pawła II i Jana XXIII.

3. W środę o 17.00 Msza św. szkolna z nabożeństwem majowym. Po Mszy św. spotkanie uczniów klas IV przed rocznicą Komunii Świętej, która odbędzie się w najbliższą niedzielę. W sobotę o 16.00 będzie okazja do spowiedzi św. dla tych dzieci.

4. W czwartek zapraszamy na wieczorną Mszę św. o 18.00 w kolejną rocznicę śmierci ks. Proboszcza Jana Kołodennego. Na piątkową wieczorną Mszę św. i nabożeństwo majowe zapraszamy szczególnie młodzież.

5. W sobotę o 9.00 spotkanie lektorów, ministrantów i kandydatów, a o 9.30 spotkanie wszystkich Marianek. Również w sobotę w kościele seminaryjnym w Opolu święcenia diakonatu.

6. W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Modlitw o Powołania do Służby w kościele. Na Sumie o 9.30 dzieci klas IV, ich rodzice, chrzestni i krewni przeżywać będą Rocznicę Komunii Św. Za tydzień w naszej parafii odbędzie się V Festyn Rodzinny. W imieniu Zespołu Caritas wszystkich gorąco zapraszamy. Najpierw odprawimy wspólne nabożeństwo majowe o 15.00, o 15.45 powitanie uczestników i c.d. Festynu. Nadal prosimy o ofiarowanie przedmiotów do loterii fantowej i upieczenie ciasta. Zapraszamy też wykonawców. Również w przyszłą niedzielę w Świerklach o 15.00 pierwsze nabożeństwo Fatimskie a na Górze św. Anny pielgrzymka Strażaków.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na WSD i Kurię w Opolu, a lektorom za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z ul. Bocznej i z ul. Leśnej.

8. Wieczorny Różaniec: Pon. ? Wniebowzięcia NMP / G. Fack/, Wt. ? św. Jacka /D. Cebulla/, Śr. ?św. Jadwigi /E. Fila/, Czw. ? św. Norberta /H. Galus/, Pt. ? św. Antoniego  / H. Firlus/