Niedziela IV Zwykła

sw_blazej1. Dzisiaj przeżywamy IV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. W poniedziałek czcimy św. Błażeja. Po rannej i wieczornej Mszy św., a także na Mszy św. szkolnej w środę, udzielać będziemy błogosławieństwa gardła. W poniedziałek i czwartek o 18.00 spotkanie przed bierzmowaniem III klas gimnazjalnych.

3. W środę wspominamy św. Agatę. Po Mszach św. błogosławieństwo chleba i wody. Msza św. szkolna o 17.00. Od 16.30 miesięczna spowiedź. Po Mszy św. spotkanie przed bierzmowaniem I klas gimnazjalnych.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek i piątek miesiąca. Okazja do spowiedzi św. przed każdą Mszą św. W piątek od 8.00 odwiedziny chorych. Również w piątek Msza św. dla młodzieży o 18.00. Od 17.30 okazja do sakramentu pokuty.  Po Mszy św. spotkanie YouCat i próba chóru.

5. W sobotę pokolędowa pielgrzymka Liturgicznej Służby Ołtarza do Ojców Dominikanów do Wrocławia i do Aquaparku. Zbiórka o godz. 8.00 przy plebanii. O godz.9.30 spotkanie Marianek.

6. Sakrament chrztu św. przyjął Daniel Kondziela. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu, za złożone przed kościołem ofiary na klasztory klauzurowe, za składane ofiary kolędowe i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 9.00 do sprzątania prosimy parafian z Wróblina z ul. Sobieskiego oraz z ul. Osadniczej.

8. Wieczorny Różaniec:

  • Pon. ? Wniebowzięcia NMP /G. Fack/,
  • Wt.- św. Jadwigi /E. Tila/,
  • Śr.- św. Elżbiety /O. Knietsch/,
  • Czw.- św. o. Pio /K. Rippel/,
  • Pt. ? MB Matki Kościoła. /B. Frasek/.