Niedziela XXV Zwykła

821641_logo1. Dzisiaj przeżywamy XXV Niedzielę Zwykłą. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. We wtorek o 18.45 katecheza dla dorosłych Pro Ecclesia, nt. Kościół ? stowarzyszenie czy Matka?

3.W środę Msza święta szkolna o 17.00.

4. W czwartek o 18.45 spotkanie przed bierzmowaniem III klas gimnazjalnych.

5. W piątek Msza dla młodzieży o 18.00, potem Spotkanie Młodych YouCat i próba chóru.

6. W sobotę po rannej Mszy spotkanie Tercjarzy św. Franciszka. O 9.00 spotkanie LSO a o 9.30 spotkanie Marianek (obecność na tych spotkaniach obowiązkowa).

7. W przyszłą niedzielę odpust ku czci św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała w Siołkowicach.

8. Sakrament chrztu św. przyjął Krzysztof Iwaniec. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym tego dziecka.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na budowę kościołów  i jako jałmużna postna oraz za posprzątanie kościoła. Serdecznie dziękujemy za liczny udział w ostatnim Czuwaniu Rodzin. To piękne świadectwo naszej wiary. W sobotę o 8.00 do sprzątania prosimy parafian z Krzanowic z ul. Armii Ludowej:.

10. Wieczorny Różaniec: Pon: św. Kamila (E. Zdzuj), Wt: MB Fatimskiej (A. Gondro), Śr: św. Jadwigi (E. Fila), Czw: bł. Marii Merkert (M. Baron), Pt: św. Joanny B. Molla (U. Nowainska).

11. W przyszłą niedzielę o 17.30 zapraszamy na spotkanie popielgrzymkowe na plebanię wszystkich uczestników męskiej pielgrzymki na Górę św. Anny.

12. Gorąco zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego, który obchodzi swoje 90-te urodziny, a także Małego Gościa Niedzielnego. Przy okazji dziękujemy wszystkim wiernym Czytelnikom Gościa, w swoim imieniu oraz imieniu całe Redakcji. Bóg zapłać! Czytajmy Gościa!!!