Niedziela XV Zwykła

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. W Świerklach o 15.00 nabożeństwo fatimskie. W naszym kościele dzisiaj nieszporów nie będzie.

2. W tym tygodniu Msze święte będą tylko rano o 7.00 (z wyjątkiem soboty).

3. W poniedziałek czcimy NMP z Góry Karmel, a w piątek bł. Czesława -patrona naszej diecezji.

4. W czwartek Msza św. w int. ks. Radcy Henryka Mainka w 35 r. śmierci, długoletniego proboszcza naszej parafii.

5. W przedsionkach kościoła, obok Listu do Parafian, wyłożone są kartki na zalecki odpustowe. W int. zalecanych odmawiany będzie różaniec oraz odprawiona zostanie Msza św. i nabożeństwo na cmentarzu w poniedziałek po odpuście. Od piątku zaczniemy nowennę przed odpustem św. Anny.

6. Zap. przedślubne I: Adam Andrzejewski z Czarnowąs i Natalia Makulik z Brynicy, Mateusz Duda z Czarnowąs i Anna Duda (zd. Deinert) z Kępy i II: Marcin Chamot z Stobrawy i Stefania Misa z Czarnowąs, Szymon Oleszkiewicz z Dobrzenia Wlk. i Agnieszka Mróz z Borek, Andrzej Wolniaczyk z Dobrzenia Wlk. i Ewelina Bulik z Czarnowąs, Tomasz Stotko z Krzanowic i Anna Cebula z Źlinic, Przemysław Gumiński z Czarnowąs i Elżbiata Polan z Ozimka, Damian Imiełowski z Miodar i Wioletta Dec z Opola Wróblina, Tadeusz Jendryka z Opola i Małgorzata Sędłak z Piechcina.

7. Do wieczności odeszła Gertruda Lazinka – l. 94. Wieczny odpoczynek?

8. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na prace renowacyjne w naszym kościele. Dziękujemy wszystkim uczestnikom pielgrzymki do Sanktuariów Śląskich za nabożny i radosny udział w pielgrzymce, za modlitwy w int. naszej wspólnoty parafialnej. Dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 prosimy do sprzątania mieszkańców z ul. Ogrodowej z budynku nr 23a.