Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

1. Dzisiaj Urocz. Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Nieszpory o 15:00.

2. We wtorek po Mszach św. błogosławieństwo świec ku czci św. męczenników Jana i Pawła, które mają nas chronić od burz i gwałtownych nawałnic.

3. W środę o 17:00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolnego w int. dzieci i gimnazjalistów a zwłaszcza w int. tegorocznych absolwentów Gimnazjum. Na tą Mszę św. zapraszamy wszystkich z grona młodzieży. Od 17:30 okazja do spowiedzi.

4. W czwartek w katedrze w Opolu sprawowana będzie uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem Nuncjusza Apostolskiego w Polsce abp Celestino Migiore z okazji 40 rocz. istnienia naszej diecezji.

5. W piątek Urocz. Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. będą o: 8:00, 9:30 i 17:00 w kościele parafialnym, i o 18:30 u św. Anny. Kolekta w tym dniu będzie na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

6. W przyszłą niedzielę odpust w Łubnianiach. Kolekta za tydzień na potrzeby WSD i Kurii w Opolu.

7. Chrzest przyjęła Milena Korbecka. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

8. Zap. przedślubne II: Piotr Kupka z Dobrzenia Wielkiego i Adriana Kochanek z Czarnowąs, Sebastian Kolbusz z Opola i Marzena Babik z Czarnowąs, Adrian Szymala z Sieroniowic i Maria Szymala (zd. Kotula) z Czarnowąs.

9. Do wieczności odszedł: Rudolf Janke l. 77. Wieczny odpoczynek.

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, za udział w procesji do Świerkli i za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8:00 do sprzątania prosimy mieszkańców z Pl. Klasztornego.

11. Ks. Proboszcz serdecznie dziękuje za życzenia i wszelkie oznaki życzliwości z ok. swoich urodzin. Bóg zapłać!

12. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.: Pon. ? św. o. Pio (K. Rippel), Wt. ? św. Anny (T. Matyszok), Śr. ? MB Dobrej Rady (D. Jaszczyk), Czw. ? św. Elżbiety (O. Knietsch), Pt. (17:00) ? Ducha Św. (E. Piontek), Pt. (18:30) ? MB Wspomożenia Wiernych (E. Wróbel) .