Niedziela XXIX Zwykła

1. Dzisiaj XXIX Niedziela Zwykła, dziś także przypada Uroczystość Św. Jadwigi Śląskiej ? patronki zgromadzenia naszych sióstr Jadwiżanek, z tej okazji życzymy im Bożego błogosławieństwa oraz nowych powołań do Zgromadzenia. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 15:00. Dziś także ostatnie nabożeństwo fatimskie w Świerklach.

2. We wtorek czcimy św. Łukasza – Ewangelisty. O 19.00 w salce Betania spotkanie /katecheza dla dorosłych/ w ramach grupy Pro Ecclesia na temat: Religia i wiara. Być religijnym = być wierzącym?

3. W środę o 17.00 zapraszamy na Mszę św. szkolną dzieci i gimnazjalistów. W Chróścicach w środę o 17:30 różaniec i spotkanie parafialnych zespołów Caritas naszego dekanatu.

4. W piątek zapraszamy serdecznie młodzież na Mszę św. o 18:00. Po Mszy wieczornej próba chóru. W Chróścicach o 19:00 dekanalne spotkanie Młodych.

5. Za tydzień Niedziela Misyjna – kolekta na misje.

6. Sakrament chrztu św. przyjął Michał Sorówka. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym w katolickim wychowaniu dziecka.

7. Zap. przedślubna II: Marek Patrzek z Wróblina i Gabriela Maicher z Zimnic Wielkich.

8. W zakrystii przyjmujemy zapisy na wyjazd na Jarmark Świąteczny do Wiednia (10 i 11 XII). Koszt wyjazdu 390 zł. Zapisy jeszcze tylko w tym tygodniu.

9. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe codziennie o 17:30

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii i za złożone płody rolne dla Seminarium w Opolu. Panu Pawłowi Wróblowi dziękujemy za prace wykonane przy kościele, a rodzinom z Czarnowąs za posprzątanie kościoła. Na sobotę na 8:00 zapraszamy do sprzątania rodz. z Czarnowąs z ul. Brzozowej.

11. Dni spotkań dla bierzmowanych: poniedziałek i czwartek o 19.00.

12. Do wieczności odeszła Gertruda Marsolek, l. 90. Wieczny odpoczynek?.

13. W środę o 7.30 rano wyjazd do św. Jadwigi w Trzebnicy. Chcemy się modlić do tej Wielkiej Świętej za rodziny naszej parafii i za cały Kościół. Na miejscu odprawimy Mszę św. Przewidziane jest zwiedzanie klasztoru. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii. Zapraszamy! Zabieramy ze sobą Drogi do nieba, różańce. Mieszkańcy Wróblina tradycyjnie oczekują przy Marysieńce.