Niedziela XXII Zwykła

1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o 15.00.

2. Serdecznie witamy nowego Księdza wikarego ks. Krzysztofa Romańskiego i życzymy Księdzu wiele Bożego błogosławieństwa w posłudze w naszej parafii.

3. W poniedziałek i wtorek na Górze św. Anny pielgrzymka LSO.

4. W środę od 17.00 spowiedź dla dzieci i gimnazjalistów, bowiem w czwartek rozpoczyna się rok szkolny. Zapraszamy dzieci, gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli na Mszę św. o 8.00 /o 7.00 w czwartek Mszy nie będzie!/. W tym dniu czcimy bł. Bronisławę ? patronkę naszej diecezji. Przypominamy też, że zawsze w środę w naszej parafii jest Msza św. szkolna dla dzieci. Starajmy się uwzględnić ten fakt ustalając inne zajęcia dla naszych dzieci.

5. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w piątek od 8.00.

6. W piątek o 18.00 zapraszamy młodzież na Mszę św. na rozpoczęcie roku szkolnego. Okazja do spowiedzi od 17.00.  

7. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby WSD i Kurii w Opolu.

8. Chrzest przyjął Szymon Pasiok. Niech Bóg błogosławi rodzicom i chrzestnym.

9. Zap. przedślubna I: Marcin Szenfelder z Naroka i Katarzyna Frontzek z Czarnowąs.

10. Zachęcamy do zapisywania się na pielgrzymkę na Górę św. Anny na obchody Podwyższenia Krzyża świętego 10 września /sobota/.

11. Nasz parafialny Żniwniok odbędzie się 2 października. Gospodarzem Dożynek będzie w tym roku Wróblin.

12. Dziękujemy za kolektę na potrzeby naszej parafii. Rodzinom z Czarnowąs dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o 8.00 prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Polnej.

13. Różaniec przed wieczornymi Mszami: Pon ? bł. Marii Merkert /M. Baron/, Wt ? św. Moniki /K. Niestrój/, Śr ? św. Barbary /M. Panusch/, Czw ? św. Jadwigi /E. Fila/, Pt ? św. J.B. Molla /U. Nowainska/.