Niedziela XXII Zwykła

1. Dzisiaj XXII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o g. 15.00.

2. W środę czcimy bł. Bronisławę ? patronkę naszej diecezji. W tym dniu jest również rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy wszystkie dzieci i gimnazjalistów, rodziców i nauczycieli na Mszę św. w środę o g. 17.00. Natomiast we wtorek od g. 16.00 spowiedź święta dla dzieci i gimnazjalistów. Pomóżmy naszym dzieciom z Bogiem rozpocząć ten nowy rok szkolny.

3. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. Odwiedziny chorych w piątek od g. 8.00.

4. W piątek zapraszamy młodzież na Mszę św. o g. 19.30 na rozpoczęcie roku szkolnego. Chcemy prosić o dary Ducha Świętego dla siebie, dla nauczycieli i wychowawców. Okazja do spowiedzi św. od g. 19.00.

5. W sobotę po Mszy św. porannej spotkanie Tercjarzy św. Franciszka

6. Kolekta w przyszłą niedzielę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu.

7. Chrzest święty otrzymały: Natalia Kuś, Magdalena Malcharczyk, Nicola Imietowska i Maja Krukow. Niech Bóg błogosławi tym dzieciom i ich rodzicom.

8. Zap. przedślubne /II/: Mateusz Piaskowski z Czarnowąs i Magdalena Mainka z Czarnowąs; Piotr Kotula z Czarnowąs i Ewa Wróbel z Opola.

9. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii. Parafianom z Wróblina dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o g. 8.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Czarnowąs z ul. Wolności: nr 90 ? Okoń, 106b ? Niedworok, 109a ? Kiełk, 111b ? Broniszewski, 114 ? Libawski i 115 ? Adamiec.

10. Wieczorna modlitwa różańcowa przed Mszą św.:

  • Pon ? św. Faustyna /M. Przywara/
  • Wt ? św. Anna /T. Matyszok/
  • Śr ? św. Barbara /M. Panusch/
  • Czw ? Matki Kościoła /Ł. Michala/
  • Pt ? Matki Dobrej Rady /D. Jaszczyk/