Niedziela XIII Zwykła

1. Dzisiaj XIII Niedziela Zwykła. O g. 15.00 zapraszamy na nieszpory ku czci Matki Najświętszej bowiem czcimy dzisiaj Matkę Bożą Nieustającej Pomocy .

2. W poniedziałek przypada 38 rocznica ustanowienia diecezji opolskiej.

3. We wtorek obchodzimy Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Wszystkie Msze św., a więc o g. 8.00, 9.30, 17.00 i 18.30 zostaną odprawione w kościele parafialnym. Kolekta będzie na potrzeby Stolicy Piotrowej.

4. W tym tygodniu jest I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi przed każdą Mszą św. W piątek od godz. 8.00 miesięczne odwiedziny chorych. W sobotę wspomnienie św. Tomasza ? Apostoła.

5. W przyszłą niedzielę Parafianie z Krzanowic świętować będą swój odpust. Suma odpustowa zostanie odprawiona o g. 11.00 w kościele św. Anny. Kolekta za tydzień na potrzeby WSD i Kurii w Opolu.

6. Zap. przedślubne (I): Piotr Hansla z Dąbrówki Łubniańskiej i Angelika Kotlińska z Czarnowąs; Michał Gerc z Opola i Krystyna Kondracka z Szczecina.

7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na pokrycie kosztów budowy ogrodzenia kościoła św. Anny i za udział w procesji do Świerkli. Rodzinom z Krzanowic dziękujemy za posprzątanie kościoła. W sobotę o g.. 8.00 prosimy do sprzątania kościoła rodziny z Wróblina z ul. Sołtysów: Nr 15 ? Skrzipczyk, Nr 16 ? Wróbel, Nr 17 ? Skrzypczyk, Nr 18 ? Kondziela i Nr 29 – Zdzuj.

8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. wg Róż:

  • Pon. ? bł. Marii Merkert (M. Baron).
  • Wt./17.00/ ? św. Rocha (E. Matyszok).
  • Wt./18.30/ – św. Moniki (K. Niestrój)
  • Śr. ? MB Nieustającej Pomocy (M. Czernia).
  • Czw. ? Zwiastowania NMP (K. Świerc)
  • Pt. ? św. Barbary (M Panusch).

9. 2 lipca w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła w Opolu, o g. 19.30 odbędzie się Koncert Dyplomowy naszego organisty Łukasza Niedworoka. W imieniu Łukasza serdecznie wszystkich zapraszamy na ten koncert. Usłyszymy utwory F. Mendelssohna, J. S. Bacha i J. Pachelbela.