Zapraszamy na nabożeństwo z Biskupem

W czwartek, 15 kwietnia 2010 roku o godz. 16.00 Ks. Biskup Ordynariusz Andrzej Czaja pragnie odwiedzić nasz kościół św. Anny, gdzie również odprawi nabożeństwo. Zapraszamy na to nabożeństwo wszystkich parafian o godz. 16.00.

Duszpasterze Parafii Bożego Ciała i św. Norberta w Czarnowąsach wraz z całą wspolnotą polecają Miłosiernemu Bogu wszystkie ofiary tragedii lotniczej, na czele z Panem Prezydentem RP. Modlimy się również za rodziny ofiar przesyłając im tą drogą serdeczne wyrazy współczucia i duchowego wsparcia.

Módlmy się: Panie Jezu, nasz Zbawicielu, Ty wydałeś się na śmierć, aby wszyscy ludzie mogli dostąpić zbawienia i przejść ze śmierci do życia, pokornie Cię błagamy, abyś pocieszył wszystkich płaczących, którzy się modlą za drogich im zmarłych. Panie święty i nieśmiertelny, który przez śmierć swoją otworzyłeś Twoim wiernym bramy życia, odpuść naszym braciom i siostrom wszystkie grzechy. Królu przedwieczny, nie oddalaj ich od siebie, lecz swoją zwycięską mocą wprowadź ich do miejsca światłości, szczęścia i pokoju. Który żyjesz i królujesz na wieki wieków.
W. Amen.