III Niedziela Adwentu

 1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu. Kościół wzywa nas: Gaudete ? Radujcie się! Pan jest blisko. Zapraszamy na nieszpory adwentowe o g. 15.00.
 2. Roraty codziennie o g. 17.00, w sobotę o g. 8.00. Dla dorosłych Roraty w poniedziałek, środę i piątek rano o g. 7.00.
 3. W tym tygodniu Kwartalne Dni Modlitw o Życie Chrześcijańskie Rodzin.
 4. We wtorek o g. 18.30 spotkanie szafarzy Komunii św.
 5. W środę i piątek próba chóru o g. 18.00.
 6. W piątek od g. 8.00 świąteczne odwiedziny chorych. Prosimy o poinformowanie o tych odwiedzinach wszystkich zainteresowanych.
 7. W przyszłą niedzielę po nabożeństwie spotkanie Tercjarzy św. Franciszka.
 8. W zakrystii można nabyć opłatki wigilijne i świece Caritas (duże i małe), natomiast Marianki proponują nam świeczniki gipsowe z świecami, figurki Dzieciątka Jezus i kalendarze malowane przez ludzi niepełnosprawnych.
 9. Odwiedziny duszpasterskie w naszej parafii rozpoczną się 2 stycznia w Krzanowicach, a następnie w Borkach i Wróblinie. Plan kolędy zamieszczony zostanie w Liście Parafialnym za dwa tygodnie.
 10. Dziękujemy rodzinom z Czarnowąs, które wczoraj sprzątały świątynię parafialną. W sobotę o g. 9.00 do sprzątania kościoła prosimy rodziny z Borek.
 11. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę oraz z Uroczystości Niepokalanego Poczęcia NMP, za udział w Roratach i za zaproszenie na Wigilię do Sali Wiejskiej. Dziękujemy również Paniom z Zespołu Caritas, które pięknie przygotowały spotkanie wigilijne dla osób starszych z Wróblina w sali w Krzanowicach. Sołtysowi dziękujemy za udostępnienie sali. Za wszystko składamy Bóg zapłać.
 12. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św. ? Róże:
 • Pon. ? Wniebowzięcia NMP /G. Fack/ i MB Pocieszenia /G. Kinder/
 • Wt. ? Zwiastowania NMP /K. Świerc/ i św. Faustyny /M. Przywara/
 • Śr. ? MB Pośredniczki Łask /I. Kijowska/ i św. Barbary /M. Panusch/
 • Czw. ? św. Kamila /E. Zdzuj/ i św. Anny /T. Matyszok/
 • Pt. ? MB Nieustającej Pomocy /M. Czirnia/ i MB Częstochowskiej /M. Lisowska/