Niedziela XXIII Zwykła

 1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 15.00.
 2. We wtorek przypada Święto Narodzenia NMP. Po Mszy św. porannej poświęcenie ziarna siewnego i nasion.
 3. W środę Msza św. szkolna o godz. 17.00. Po Mszy św. spotkanie kandydatów na ministrantów i kandydatek do grona Marianek. Bardzo dziękujemy Rodzicom za to, że w planowaniu dodatkowych zajęć dla swoich dzieci uwzględniają ?godzinę 17-tą? w każdą środę, czyli godzinę Mszy św. szkolnej.
 4. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Podwyższenia Krzyża Świętego. Wyjazd parafialnej pielgrzymki w sobotę o godz. 6.30 z parkingu przy kościele. Pielgrzymi z Wróblina zbiorą się koło Marysieńki?. Prosimy zabrać ?kalwaryjkę?, świecę i prowiant. Powrót przewidywany jest około godz. 21.30.
 5. W przyszłą niedzielę w Świerklach o godz. 15.00 nabożeństwo fatimskie. Również w przyszłą niedzielę o godz. 14.00 w kościele seminaryjnym w Opolu przy ul. Drzymały 1 pielgrzymka Złotych i Srebrnych Jubilatów.
 6. Za tydzień po Mszach św. przed kościołem zbiórka do puszek na KUL.
 7. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby WSD i Kurii w Opolu. Dziękujemy rodzicom i dzieciom za udział w Mszy św. na rozpoczęcie roku szkolnego i w Mszy św. szkolnej. Dziękujemy również ofiary składane na odbudowę płotu wokół św. Ann i za dary dla plebanii.
 8. Plan modlitwy różańcowej przed wieczornymi Mszami św.:
 • Pon. ? Róża MB Nieustającej Pomocy (M. Czirnia)
 • Wt. ? Róża św. Jacka (D. Cebulla)
 • Śr. ? Róża św. Faustyny (M. Przywara)
 • Czw. ? Róża bł. Marii Merkert (M. Baron)
 • Pt. ? Róża św. Joanny Beretta Molla (U. Nowainska)