Niedziela XV Zwykła

1. Dzisiaj XV Niedziela Zwykła. Zapraszamy na nieszpory o g. 15.00.

2. Od poniedziałku do piątku Msze św. będą sprawowane tylko rano o g. 7.00.

3. W czwartek czcimy Najświętszą Maryję Pannę z Góry Karmel.

4. W przyszłą niedzielę suma o g. 9.30 zostanie odprawiona w int. długoletniego proboszcza naszej parafii Ks. Radcy Henryka Mainki w rocznicę śmierci.

5. Za tydzień na Górze św. Anny obchody z ok. Matki Bożej Szkaplerznej, a w Świerklach nabożeństwo fatimskie o g. 15.00.

6. Sakrament chrztu św. przyjęli: Jakub Dąbrowski, Hanna Tomala i Hanna Kokot. Niech Bóg błogosławi tym dzieciom i ich rodzicom.

7. Zap. przedślubne /II/: Mateusz Miś z Popielowa i Katarzyna Piechota z Czarnowąs, Rafał Kita z Czarnowąs i Magdalena Głaza z Dobrzenia Wlk.

8. Do Pana po wieczną nagrodę odeszli: Henryk Szymaniec, l. 31 i Jan Bartnicki, l. 61 – RIP.

9. W przedsionkach kościoła są wyłożone kartki na zalecki odpustowe. W int. zalecanych zostanie odmówiona modlitwa różańcowa, będzie odprawiona Msza św. oraz nabożeństwo na cmentarzu w poniedziałek po odpuście.

10. Dziękujemy za dzisiejszą kolektę na potrzeby naszej parafii, a także za złożone przed kościołem ofiary dla dotkniętych klęską powodzi. Parafianom z Krzanowic dziękujemy za piękne przygotowanie uroczystości odpustowej. Za wszelkie dobro składamy Bóg zapłać.